Haberler

Google’a Gizlenmiş Oyunlar

Bir arama motoru olarak başlayan serüvenine her gün yeni projeler ekleyerek devam eden Google, bazen garip işler de yapıyor. Herkesin kullandığı bu arama motoru, içerisinde bazı gizli oyunlar bulunduruyor. Bugün sizlere Google platformları üzerinde gizlenmiş 4 oyun göstereceğim ve bu oyunları nasıl oynayabileceğinizi aktaracağım. Bakalım bunlardan kaçını “gerçekten” biliyorsunuz:

Atari Breakout

Google’ın “Görseller” kısmına girip “Atari breakout” yazdığınız an karşınıza bir oyun çıkacak. Atari’nin kült oyunlarından birisi olan Breakout’u Google Görseller üzerinden oynamak bu kadar kolay.

Atari Breakout

Zerg Rush

Bu sefer sizlerden Google’ın normal arama sayfasına girerek “Zerg Rush” yazmanızı istiyorum. Üzülerek söylemeliyim ki, aradığınız şeyin istila edildiğini göreceksiniz. Eğer etrafta bulunan saldırgan “0” ları yok etmezseniz, arama motorunuzda çıkan yer şeye saldırmaya başlayacaklar.

Zerg Rush

Pac-Man

Aslında bunu açıklamaya bile gerek yok. Dünyanın en ünlü oyunlarından birisi olan Pac-Man’i Google Arama sonucunda “PAC-MAN” şeklinde aratırsanız, karşınıza bir oyun çıkacaktır.

Pac Man

T-Rex Oyunu

İnternet sorunu yaşayan ülkemizde bu oyunu bilmeyen insanların olmadığını düşünüyorum. Ne zaman internet kopsa, çevrimdışı ekranda karşımıza çıkan bu T-Rex oyunu ile yeni maceralara atılıyoruz. Oyunu oynamak istiyorsanız internetinizi kapatabilirsiniz.

T Rex Oyunu


Kaynak: https://www.webtekno.com/google-uzerinden-gizlice-ulasip-oynayabileceginiz-5-oyun-h36876.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir