Haberler

E-Ticaret Web Sitesi için Tasarım Desteği Veren Firmalar

E-ticaret web sitesi tasarımı, alacağınız olumlu geri dönüşlerin ve satışlarınızın artması üzerinde doğrudan etkilidir. Bu nedenle tasarım yaparken bazı unsurlara ekstra özen göstermeniz gerekiyor. Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların rahatça gezebileceği, hızlı ve kullanışlı bir sitenizin olması her zaman size avantaj sağlayacaktır. İnsanların dikkatini çekecek bir siteye sahip olursanız, ziyaretçilerinizi satın almaya yönlendirebilirsiniz. Bunun için e-ticaret web site tasarımı yaparken hem teknik konulara odaklanmalı hem de kullanıcı deneyimlerini dikkate almalısınız. 

e ticaret

Günümüzde pazarlama ağını geliştirmek için çok sayıda firma ve şirket e-ticaret platformuna yönelmektedir. Sitenizin kurulum sürecinde doğru tasarım ve yazılım altyapısını oluşturmak için profesyonel destek almanızda yarar vardır. Bununla birlikte yapılacak SEO çalışmaları ve dijital reklam yatırımları sizi hedeflediğiniz noktaya kısa süre içerisinde ulaştıracaktır. Tasarım desteği almak istiyorsanız, her işletmeye uygun farklı tasarımlar sunan kobisi.com’u hemen ziyaret edebilirsiniz.

e ticaret tasarım

E-Ticaret Sitesi Tasarımı Nasıl Olmalı? 

E-ticaret sitesi tasarımı nasıl olmalıdır diye araştırdığınızda işe yarar pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz. E-ticaret web sitesi tasarımı, farklı ve temel özelliklere sahip olduğunda elde edeceğiniz performans her zaman daha yüksek olacaktır. Öncelikle yapacağınız site mutlaka özgün tasarıma sahip olmalıdır. Sizinle aynı veya benzer ürünleri satışa sunan çok sayıda site olduğunu düşünüyorsanız, bunlar arasında fark yaratmak için tasarımınızı konuşturmanız gerekecektir. Kullanıcıları yormayan ve amacına ulaştıracak bir tasarıma sahip olarak her zaman bir adım önde olabilirsiniz. E-ticaret sitesi tasarımı nasıl olmalı?

  • Yapacağınız site mutlaka duyarlı yani responsive olmalıdır. Kullanıcılar genellikle ürünlere zoom yaparak ürünün detaylarını görmek istemektedir. Bunun başarabilmeleri için sitenizin akıllı telefonlar, tablet ve bilgisayarlara uyumlu olması gerekir. 
  • Kuracağınız e-ticaret web sitesi tasarımı mutlaka geliştirilebilir ve erişilebilir olmalıdır. Sitenize yeni özellikler eklemek istediğinizde bunun için zorlanmamalısınız. Ayrıca sitenize tüm arama motorları tarafından erişebilmeli ve mevcut çözünürlük tüm cihazlara uymalıdır. 
  • Sayılanların yanı sıra sitenizde hızlı yüklenme, üst düzey güvenlik önlemleri, web site için uygun içerik ve arama motoru optimizasyonu uyumluluğu gibi özellikler de bulunmalıdır. SEO adı verilen bu uyumluluk sayesinde web siteniz aramalarda üst sıralarda yer alacaktır. 

e ticaret kobisi

E-Ticaret Web Sitesi Fiyatları

E Ticaret web sitesi fiyatları belirlenirken pek çok özellik dikkate alınır. Bu özellikler çeşitlilik gösterdiğinden kullanıcılar için birkaç farklı paket hazırlanmış olup, her birinin içerisinde mobil uyumlu tasarım, ücretsiz tasarım temaları gibi özellikler yer almaktadır. Bunlar arasından hem fiyat hem de özellik açısından kendinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Özellikle Kobisi tarafından hazırlanan e-ticaret paketlerinde müşteri memnuniyeti esas alındığından aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. E-ticaret fiyatlarında da siteye özel indirimler yapılmaktadır. Alanında uzman ekibe sahip ve sektör tecrübesi olan Kobisi’yi tercih ederseniz; başarıya ve hedeflerinize kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir