Dijital 1 Soru 1 Cevap

Ünlülere İnternetten nasıl ulaşıp iletişime geçebiliriz?

Havin Sasti: Ünlülere internetten nasıl ulaşıp iletişime geçebiliriz?

Miniklerden Dijital Sorular*
Cevap:

Öncelikle bunun için genel bir cevap yok, ancak genellikle ünlüler twitter kullanıyor, instagram kullanıyor. İnstagram’da bir hikaye paylaştıklarında hikayeye cevap verebilirsin. Veya twitterde adlarında tıklayarak bir cevap atabilirsin. Bu şekilde ulaşabilirsin. Genellikle Facebook’tan ulaşmak zor oluyor. Ancak Insagram hikâye üzerinden veya Twiter’dan ulaşabilirsin. Ancak her ünlü bunu cevaplayacak diye bir şey diyemem. Youtube ünlülerinin Youtube kanallarında çok trafik oluyor ancak diğer sosyal ağlardan ulaşmak daha kolay.

Miniklerden Dijital Sorular*

nlülere İnternetten nasıl ulaşıp iletişime geçebiliriz

*: Buğra AYAN’ın “Miniklerden Dijital Sorular” adlı kitabından alınmıştır.

2 thoughts on “Ünlülere İnternetten nasıl ulaşıp iletişime geçebiliriz?

 • berfin

  merhaba bnm afim berfin ben yabanci bir aktore hayranim ona yazmak istiyorum instagram dan hikaye paylasirsa yazsam kizarmi yada yazdigimi gorurmi

  Yanıtla
  • Mehmet ÇOLAK

   Sevgili Berfin iletişim çağında yaşıyoruz. Artık sosyal medya sayesinde her konumdaki insanları takip edip iletişim kurabiliriz. Ancak iletişim kuracağımız insanların bizim duygularımızı anlamasını beklememiz yanlış olur. Onu anlamaya çalışırsak bu konuda beklentimizi ayarlayabiliriz. Milyonlarca takipçisi olan insanların her takipçisinin bire bir isteklerini takip etmesini elbette düşünemeyiz. Şunu da unutmamamız gerekir ki genellikle ünlü insanların sosyal medya hesapları başkaları tarafından yönetiliyor. Tüm bu bilgiler ışığında istediğin aktörle iletişim kurabilir paylaşımlarına yorum yazabilirsin.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir