Haberler

Kurulum Aşamasında E-Ticaret Sitesi Fiyatları

E-ticaret sitesi kurmak pek çok kişinin öncelikleri arasında yer alsa da nereden başlanacağı konusunda sıklıkla kararsızlık yaşanır. Gerek kurulum süreci gerekse maliyet gibi özellikler bazen insanlar için caydırıcı olabilir. Ancak bu tür zorlukları aşmak ve maliyet avantajı elde etmek için site kurulum paketlerinden faydalanabilirsiniz. İnternete özel indirimli fiyatlardan satışa sunulan bu paketler siteniz için ihtiyacınız olan tüm özellikleri bir arada bulundurur. Her bir paket profesyonellerce hazırlanmıştır. Bunlar arasından seçim yaparken e-ticaret sitesi fiyatları yerine içeriklerini de incelemeli ve kıyaslama yaparak size en uygun olanı tercih etmelisiniz.

E-ticaret sitesi nasıl kurulur sorusuna yanıt ararken bu alanda hizmet veren çok sayıda firma ile karşılaşabilirsiniz. Ancak her firma size istediğiniz özellikleri ve fiyatları vermeyeceğinden her zaman seçici olmanızda fayda vardır. En iyi hizmeti en uygun fiyatlardan almak daima önceliğiniz olmalıdır. Böylece sitenizin gelişimine ayıracak daha fazla bütçeniz ve zamanınız olacaktır.Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Kurmak Mümkün mü?

Eğer ne tür bir site kullanacağınızı ya da sitenizde hangi özelliklerin olması gerektiğiniz tam olarak bilmiyorsanız bunları daha iyi anlamak için fırsatları değerlendirebilirsiniz. E-ticaret sitesi kurmak ücretsiz olduğunda size temel özelliklere sahip mağaza açma imkanı da sunulur. Bunun için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Genellikle ücretsiz paketler içerisinde sınırlı sayıda ürün sergileme, ücretsiz SSL sertifikası, hazır ödeme sistemleri ve responsive temalar gibi özellikler bulunur. Bunları belli bir süre ile kullanabilir ve daha sonra ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayacak bir e-ticaret sitesi paketi satın alabilirsiniz. Alacağınız paket için aylık ya da yıllık abonelik başlatabilirsiniz. Eğer yıllık paket alırsanız toplam fiyat üzerinden indirim elde edebilirsiniz. Böylece sizin için e-ticaret sitesi maliyeti da daha düşük olacaktır. Kurulum maliyetlerinizi minimum seviyede tutmak adına emin adımlarla ilerlemenizde fayda vardır.

En Uygun E Ticaret Sitesi Fiyatlari

En Uygun E-Ticaret Sitesi Fiyatları

Kurulum aşamasında e-ticaret sitesi fiyatları belirlenirken ihtiyacınız olan özellikler göz önünde bulundurulur. Bu süreçte gereksiz özellikleri iyi analiz etmeniz ve doğru kararlar vermeniz gerekir. Eğer bunu yaparken hata payını en aza indirmek istiyorsanız hemen Kobisi ekibinden destek alabilirsiniz. Site kurulumu için ihtiyacınız olan tüm özellikleri Kobisi size en uygun fiyatlarla sunacaktır. Böylece sizi daha fazla müşteriye ve satış rakamlarına ulaştıracak olan e-ticaret sitenizi minimum maliyetle kurma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kobisi ile hemen internet üzerinden iletişime geçebilir, kurulum talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir