Haberler

Turkcell Bedava Dakika Kampanyası

En köklü operatör firmalarından olan Turkcell, en kalabalık aileye sahip. Bugün sizlere Turkcell bedava dakika detaylarından bahsedeceğiz ve nasıl kazanabileceğinizi anlatacağız. Dönem dönem karşımıza çıkan kampanyalar ile birlikte operatöre olan sadakatimiz de artıyor ve firmalar da bu durumun farkında diye düşünüyoruz.

Turkcell gerçekten başarılı bir operatör ve reklam çalışmaları konusunda da önemli işlere imza atıyor diye düşünüyoruz. Bu kampanyalar sayesinde daha geniş kitlelere ulaşan firma, sizlerin de beklentilerine en doğru şekilde yanıt verecektir. İletişimi daha keyifli hale getirmek mümkün ve bununla birlikte ödeme yapmanız da gerekmeyecektir.Bu yazımızda sizlere en çok tercih edilen ve uygulaması çok kolay olan bir sistemden bahsedeceğiz. Sms atmanıza gerek yok ya da çağrı merkezi ile görüşme yapmak zorunda da değilsiniz. Dilerseniz merakınızı giderelim ve birtakım detayları da sizinle paylaşalım.

Salla Kazan Bedava Dakika

Turkcell Hesabım uygulaması, milyonlarca kullanıcı tarafından indirilmiş durumda. bu uygulamayı popüler hale getiren çok fazla detay var. Faturalarınızı ve kullanım bilgilerinizi anlık olarak görüntülemenin yanı sıra ödeme işlemlerinizi de yine tek bir tık ile bu uygulama üzerinden sorunsuz bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz.

Bir diğer detay ise bu uygulama içerisinde yer alan salla kazan oyunudur. Her hafta yeni bir hediye kazanmak ve bedava dakika hakkından faydalanmak adına sizler de uygulamayı ücretsiz olarak indirin ve arama bölümüne salla kazan yaparak ilgili oyuna ulaşın. Telefonlarınızı hafif bir şekilde sağa ya da sola salladığınızda sürpriz hediyeler karşınıza çıkıyor. Bedava dakika ile birlikte bedava sms ve internet paketi gibi hediyeler de mevcut. Gayet keyifli bir etkinlik sunduklarını düşünüyoruz ve bu sayede sizler de eğlenirken aynı zamanda kazanç elde etmiş oluyorsunuz. Dilediğiniz zaman indirme işlemini yapabilir ve bu oyun ile birlikte sizler de kazanç elde edebilirsiniz.Bu uygulamanın tamamen ücretsiz olduğunu da hatırlatmak gerekiyor ve sizleri bekleyen sürpriz hediyeler için uygulamayı indirip oyunu oynamanız yeterli olacaktır. Her hafta yeni bir hediye ve yepyeni sürprizler karşınıza çıkacaktır.

Kaynak: https://www.teknocard.com/turkcell-bedava-dakika-kampanyalari/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir